صدراستون
صدراستونصدراستونصدراستونصدراستون
  02187106

صدراستون  WorkflowBtn

×
صدراستونصدراستونصدراستونصدراستون

Sadr Stone

Old Brick & Rock Stone Retain Exposed Concrete

اخبار صدراستون 1 اخبار صدراستون 2 اخبار صدراستون 3 اخبار صدراستون 1 اخبار رویداد ایران مال بتن اکسپوز صدراستون

استفاده از تایل های بتن اکسپوز نما در پروژه بزرگ تونل البرز:


استفاده از تایل های بتن اکسپوز نما در پروژه بزرگ تونل البرز .تایل های بتن اکسپوز نما شرکت صدراستون، برای پروژه ی تونل البرز به عنوان متریال انتخاب شدند. این پروژه یکی از پیچیده ترین پروژه ها در غرب آسیا بوده و تونل البرز در منطقه دو آزاد راه تهران – شمال که گفته می‌شود به طول ۶.۵ کیلومتر، طولانی‌ترین تونل خاورمیانه است.
 
استفاده از تایل های بتن اکسپوز نما شرکت صدراستون در این پروژه، دستاورد بزرگی در صنعت ساخت کشور محسوب می‌شود. تایل های شرکت صدراستون به دلیل کیفیت بالا و ماندگاری بیشتر، در مقابل تایل های دیگر رقابت قوی را برنده شده‌اند.
 
استفاده از تایل های بتن اکسپوز نما شرکت صدراستون در پروژه ی تونل البرز، از نظر هزینه‌ای نیز بهینه بوده است. زیرا تایل های شرکت صدراستون در بلند مدت ماندگاری بیشتری نسبت به تایل های دیگر دارند، در نتیجه هزینه‌های نگهداری و تعمیرات در طولانی مدت کاهش می‌یابد.
 
همچنین، تایل های بتن اکسپوز نما شرکت صدراستون دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی هستند که برای پروژه ی تونل البرز به خوبی مناسب بوده است. با استفاده از تایل های شرکت صدراستون، پروژه ی تونل البرز به دلیل زیبایی و برازندگی با استانداردهای جهانی در صنعت ساخت، به یک پروژه ی شاخص در صنعت ساخت کشور تبدیل شده است.

صدر استون


صدر استون


محصولات صدراستون


پروژه هااینستاگرام صدر استون تلگرام صدر استون فیسبوک صدر استون