صدراستون
صدراستونصدراستونصدراستونصدراستون
  02187106

صدراستون  WorkflowBtn

×
صدراستونصدراستونصدراستونصدراستون
محصولات پروژه ها اخبار و رویدادها مقالات سوالات متداول کاتالوگ درباره ما تماس با ما

Sadr Stone Building Stone

Old Brick & Rock Stone Retain Exposed Concrete

درباره صدراستون 1 درباره صدراستون 2 درباره صدراستون 3

هلدینگ صدر استون


هلدینگ صدر

صدر هلدینگ در ابتدا در سال ۲۰۰۸ برای سازماندهی به شرکت های مختلف خانواده صدری تاسیس شد اما خیلی زود به شرکت سرمایه گذاری بزرگی بدل شد. این هلدینگ بعد از بررسی های تخصصی و حصول اطمینان از سود دهی و مفید بودن صنعت مورد نظر اقدام به سرمایه گذاری میکند. 
امروزه این هلدینگ در صنایع : توریست گردشگری هتل رستوران و سالن های پذیرایی صنعت پوشاک پزشکی هوانوردی بیمه و طراحی ساختمانی و سنگ مصنوعی و دکوراسیون داخلی فعال است. 
هلدینگ صدر در نوع خود منحصر به فرد است چرا که سیاست مداران و سرمایه گذاران همان افراد شرکت هستند که تحت تاثیر نوسانات بازار بورس و قیمت سهام قرار نمیگیرد. 
به یمن شبکه عرضه قدرتمند هلدینگ صدر و نمایندگان با انرژی و توانا وسعت این فعالیت ها به کشور های همسایه هم کشیده شده است.
تلاش ما در این هلدینگ بر آن است تا بتوانیم محصولات با کیفیت و زبانزد دنیا را با قیمت های رقابتی تولید و یا عرضه کنیم. متخصصین توانای ما در هلدینگ صدر میتوانند شما را به امن ترین و سریع ترین حضور در بازار ایران به عنوان نماینده بازار خاورمیانه راهنمایی کند .
 نکته ای که هلدینگ صدر را در میان برترین و خوشنام ترین هلدینگ ها در منطقه قرار میدهد تجربه و توانایی بالا در تشخیص فرصت های مناسب در بازار ایران و کشور های همسایه است. تشخیص محصولات کارامد و ضروری در بازار و منطقه کلیدی است برای انجام تجارت های سود ده در ایران.
 دستاوردهای با ارزش ما در طول دهه های گذشته مهر تاییدی است برای توانایی هلدینگ صدر در ایجاد فرصت های همکاری و همچنین شریک تجاری ای قابل اعتماد برای ارائه فرصت های همکاری و عرضه محصولات در منطقه. 
 
تاریخچه 
 • اولین تجارت خانواده صدری حدود ۵ دهه ی پیش راه اندازی و ترویج شد
 • رشد و مبدل شدن به چندین تجارت مختلف و همچنین روی کار آمدن دومین نسل خانواده ی صدری تصمیم بر آن شد تا هلدینگ صدر در سال ۲۰۰۲ تاسیس شود. 
 • موسسان هلدینگ صدر قصد داشتند تا ۱۰ شرکت خود را در زیر چتری واحد قراردهند تا خطر را برای خود و دیگر سرمایه گذارانشان به حداقل برسانند و همچنین مدیریت و سهام شرکت های دیگری را نیز در آینده به دست بیاورند. 
 • هلدینگ صدر یک شرکت خصوصی و متعلق به بخش خصوصی است. 
  • صدر استون یکی از شرکتهای موفق زیر مجموعه صدر هلدینگ است و بنیانگذاران و موسسان آن آقای مهندس آرش صدری (رئیس هیئت مدیره) و آقای امید صدری (مدیرعامل و عضو هیئت مدیره) میباشند.
 
 
 افراد اصلی
 یوسف صدری: بنیان گذار هلدینگ صدر 
آرش صدری: مدیرعامل ( کارشناسی مهندسی عمران و طراحی داخلی و کارشناسی ارشد مدیریت)
 امید صدری: قائم مقام مدیرعامل صدر هلدینگ و مدیرعامل شرکت صدر استون ( کارشناسی مهندسی صنایع)
 نوید صدری: مدیر بازرگانی و عضو هیئت مدیره   (دکتری مدیریت اجرایی)
آرزو صدری: عضو هیئت مدیره ، مدیرعامل هتل آرزو (نشتارود) و مدیریت نمایندگی بیمه ایران


اینستاگرام صدر استون تلگرام صدر استون فیسبوک صدر استون